Сайт “Українська енергетика” став переможцем конкурсу “Енергетична ефективність. Простою мовою”

Онлайн-видання “Українська енергетика UA-Energy.org” стало переможцем конкурсу “Енергоефективність. Простою мовою”, який проводило Державне агентство з енергоефективності й енергозбереження за підтримки Єврокомісії

Онлайн-видання “Українська енергетика UA-Energy.org” стало переможцем конкурсу “Енергоефективність. Простою мовою”, який проводило Державне агентство з енергоефективності й енергозбереження за підтримки Єврокомісії. Роботу видання координує ГО “Діксі Груп” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Спеціальний приз – навчальну поїздку до Фінляндії – отримала журналістка “Української енергетики” Ірина Петренко.

Загалом за перемогу боролися понад 50 кандидатів із 29 видань. Журі конкурсу переглянуло майже 80 робіт учасників. Голова журі, очільник Держенергоефективності Микола Пашкевич, відзначаючи високий рівень журналістських робіт, зауважив: “Обрання найкращих було відповідальним рішенням. Мені як голові агентства приємно констатувати, що в Україні є журналісти, які не просто розуміються на питаннях відновлюваної енергетики й енергоефективності, а й мають наснагу донести їх до суспільства”.

Зі свого боку, журналістка Ірина Петренко зазначила, що теми відновлюваної енергетики й енергоефективності є пріоритетними серед тих, які висвітлює у своїй щоденній роботі “Українська енергетика”, адже вони є актуальними, потрібними й цікавими для читачів. За її словами, альтернативна енергетика – це тренд у Європі, який незабаром охопить і Україну.

Контакти:
Аналітичний центр “Діксі Груп”
Ірина Петренко
petrenko@dixigroup.org

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: