Сайт “Українська енергетика” переміг у конкурсі “Топ-Енергоефективність”

Сайт став переможцем у номінації “Найкраще висвітлення теми енергоефективності у ЗМІ”

Інформаційно-аналітичний сайт “Українська енергетика” (ua-energy.org) названо переможцем Четвертого Всеукраїнського конкурсу “Топ-Енергоефективність” 2011 року в номінації “Найкраще висвітлення теми енергоефективності у ЗМІ”. Ресурс адмініструє Аналітичний центр “Діксі Груп” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Це вже друга відзнака “Української енергетики” та її команди. У квітні головний редактор сайту Роман Ніцович здобув третє місце в номінації “Актуальна тема: енергоефективність та енергозбереження” конкурсу аналітичної журналістики “PRESSзвание”.

Інформаційно-аналітичний ресурс “Українська енергетика” щоденно публікує новини, аналітичні записки, найпопулярніші статті та матеріали зарубіжних think-tanks, анонси та репортажі з ключових подій галузі, інтерв’ю та коментарі експертів. Щодня видання розсилає ексклюзивну інформацію. У вересні 2011 року ресурс став також доступним в англомовній версії.

Аналітичний центр “Діксі Груп”
Олена Павленко
olepav@dixigroup.org

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: