Сайт Луцької міськради буде вдосконалено за сприяння громадськості

Перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук підписав розпорядження “Про Положення про функціонування офіційного веб-сайту Луцької міської ради”

Перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук підписав розпорядження “Про Положення про функціонування офіційного веб-сайту Луцької міської ради”. Документ розробили експерти ВОГО “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Положення є серйозним кроком у напрямі впровадження електронної демократії в Луцьку. У ньому, зокрема, визначено класифікацію, структуру й порядок інформаційного наповнення сайту, склад, періодичність і регламент розміщення інформації, а також відповідальність підрозділів за наповненість рубрик сайту тощо.

Крім того, зараз готується звернення на ім’я міського голови Миколи Романюка щодо вступу Луцька в Асоціацію “Міста електронного врядування України”.

ВОГО “Фонд місцевого розвитку”
(0332) 24 64 32
fmr_lutsk@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: