Самоорганізація населення: законодавче регулювання

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” опублікувала збірник матеріалів “Регламентація питань самоорганізації населення законодавством України” за підсумками VI Всеукраїнської науково-практичної конференції з питань самоорганізації населення, яка відбулася 9-10 липня в Кіровограді

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” опублікувала збірник матеріалів “Регламентація питань самоорганізації населення законодавством України” за підсумками VI Всеукраїнської науково-практичної конференції з питань самоорганізації населення, яка відбулася 9-10 липня в Кіровограді. Видання підготовано в межах проекту “Регламентація діяльності органів самоорганізації населення в Україні” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

На конференції було розглянуто регламентацію правового статусу органів самоорганізації населення (ОСН). Учасники обговорювали низку законопроектів, підготовлених фахівцями ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, а також регламентацію ОСН на місцевому рівні.

Брошура містить тези виступів учасників конференції, тексти підсумкових документів, а також законопроекти, передані на розгляд Верховної Ради України.

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
(048) 738 68 30
samoorg@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: