Runday: 5 км проти дискримінації!

1 жовтня відбудеться масштабний Забіг Проти Дискримінації, який розпочнеться о 9.00 відразу в двох містах: Києві (Труханів острів) і Львові (Стрийський парк), під гаслом “Біжи не від, а проти дискримінації!”.

1 жовтня  відбудеться масштабний Забіг Проти Дискримінації, який розпочнеться о 9.00 відразу в двох містах: Києві (Труханів острів) і Львові (Стрийський парк), під гаслом “Біжи не від, а проти дискримінації!”.

Усі небайдужі матимуть змогу подолати  дистанцію  в п’ять кілометрів, щоб заявити  – сидіти та закривати очі на порушення прав людини не вихід, адже конструктивна позиція –  діяти самому та мотивувати інших відстоювати свої права на повноцінне життя.

Жінки, чоловіки, люди з дитячими візками та на візках, з собаками та без них, професіонали та аматори – взяти участь можуть всі, хто бажає протидіяти дискримінації.

Більш того, до забігу долучаться не тільки громадські активісти, а і представники бізнесу, державних установ.

Забіг відбудеться в рекламної кампанії проекту “Дискримінація обмежує. Протидій!”, яка

стартувала 1 вересня в Києві та 6 регіонах України.  Організатори спортивна ініціатива Runday та Кампанія проти дискримінації.

Плакати із закликом протидіяти дискримінації можна побачити на сіті-, метролайтах Києва та почути на радіо ROKS та «Громадське радіо”.

Реєстрація для учасників забігу за лінком; для ЗМІ – за  тел. 093 658 63 10 або емейл tekuchova.iryna@gmail.com. Контактна особа: Текучова Ірина

Більше про дискримінацію на сайті: discrimi.net

Проект “Дискримінація обмежує. Протидій!” проходить у партнерстві з Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: