Рух до безвізового режиму з ЄС: де є сьогодні Україна?

29 березня з 11:30 до 12:20 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Рух до безвізового режиму з ЄС: де є сьогодні Україна?”

29 березня з 11:30 до 12:20 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Рух до безвізового режиму з ЄС: де є сьогодні Україна?” Захід проводить Громадська ініціатива “Європа без Бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники:
– Ірина Сушко, голова ГІ “Європа без Бар’єрів”;
– Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва;
– Мар’яна Кузьо, керівник проектів ГІ “Європа без Бар’єрів”;
– Наталія Беліцер, експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика.

Експерти проаналізують виконання Україною Плану дій із лібералізації візового режиму з Євросоюзом. Вони звернуть увагу на основні проблеми на шляху України до встановлення безвізового режиму з ЄС, порівняють досягнення в цій сфері інших держав, зокрема Молдови, Росії, Грузії та Туреччини, а також окреслять подальші перспективи візових відносин України з Європейським Союзом.

За словами фахівців, незважаючи на численні заяви керівництва держави про наміри якнайшвидше отримати безвізовий режим, Україна демонструє рекордно низькі темпи впровадження Плану дій із лібералізації візового режиму, вже третій рік перебуваючи в першій (законодавчій) фазі Плану дій.

План дій із лібералізації візового режиму з ЄС Україні було надано 22 листопада 2010 року на Саміті Україна-ЄС у Брюсселі.

Контакти:
Громадська ініціатива “Європа без Бар’єрів”
Ірина Сушко, iryna_sushko@ukr.net
Мар’яна Кузьо, maryana.kuzio@gmail.com
(044) 238 68 43

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: