Розвиток експортного потенціалу вітчизняних товаровиробників

11 - 12 листопада 2014р. у м. Дніпропетровську відбувся практично-методичний семінар «Розвиток експортного потенціалу вітчизняних товаровиробників харчової промисловості».

11 – 12 листопада 2014р. у м.  Дніпропетровську  відбувся практично-методичний семінар «Розвиток експортного потенціалу вітчизняних товаровиробників харчової промисловості».

Семінар став першим заходом в рамках ініціативи «Інформування та консультування українських підприємств-експортерів щодо можливостей у зв’язку із підписанням Угоди про Асоціацію» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час заходу розглядались питання сучасних викликів та можливостей для товаровиробників від застосування Зони Вільної Торгівлі з ЄС, а також, оцінки експортного потенціалу компаній; перших кроків для пошуку своєї ніші на європейському ринку; адаптації системи управління компаній до вимог зовнішніх стандартів та партнерів; розгляду правових, податкових та культурних вимог.

На завершення семінару, учасники  самостійно створили дорожню карту виходу своїх компаній на європейський ринок.

Семінар відвідали представники підприємств м’ясної, кондитерської, макаронної, виноробної та інших галузей.

Захід організовано ВГО «Всеукраїнська асоціація консультантів з управління» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного  фонду «Відродження».

Наступні семінари із визначеної тематики заплановані до проведення на:

25-26 листопада у м. Києві

3-4 грудня у м. Львові

Семінари проводитимуть досвідчені експерти від компаній – партнерів проекту. Детальніше ознайомитися із програмою семінарів можна на сайті проекту.

Контакти: Ельвіра Файзулліна, ВГО «Всеукраїнська асоціація консультантів з управління» тел.: +38 (050) 312 88 81, E-mail: president@imc-ukraine.com

Додаткова інформація про заходи проекту:

Відеовідгуки від учасників та інтерв’ю з експертами

Сторінка проекту у соцмережі Фейсбук https://www.facebook.com/exportinfoua

Онлайн реєстрація на наступні семінари:

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: