Розвиток громадянської свідомості ветеранів – пріоритет співробітництва Мінветеранів та Фонду «Відродження»

Мінветеранів та Міжнародний фонд «Відродження» співпрацюватимуть у питаннях реалізації заходів, спрямованих на підвищення рівня соціального захисту і соціального забезпечення ветеранів та їхніх родин.

Відповідний меморандум підписали сьогодні міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна і виконавчий директор МФ «Відродження» Олександр Сушко.

– Приємно, що Мінветеранів так швидко провело необхідну підготовчу роботу. Зазвичай бюрократична система вимагає для цього значно більше часу. Це свідчить про ваше бажання діяти на підтримку ветеранської спільноти, – зазначив  Олександр Сушко.

розвиток громадянської свідомості ветеранів – пріоритет співробітництва мінветеранів та фонду «відродження»

У спільній роботі Міністерство та Фонд зосередяться на  розвитку громадянської стійкості ветеранів, впровадженні міжнародних стандартів у сфері політики Мінветеранів, практичній реалізації. Крім того,  результатом роботи стане пошук шляхів залучення допомоги від міжнародних донорів з метою підтримки ветеранських проєктів та налагодження прямих контактів міністерства з міжнародними партнерами. 

– Дякую за відгук на пропозицію співпраці, яка фактично вже почалася між нами. За підтримки фонду вже ведеться розробка стратегії діяльності  Міністерства до 2025 року, зокрема, фокус уваги буде зосереджений на роботі в громадах. Сподіваюся, що перші результати цієї роботи ми побачимо вже найближчим часом, – підсумувала результати підписання меморандуму Юлія Лапутіна.

розвиток громадянської свідомості ветеранів – пріоритет співробітництва мінветеранів та фонду «відродження»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: