Розвиток велоінфраструктури міста Рожище обговорять на круглому столі

24 вересня о 15:00 у Рожищенській міській раді відбудеться круглий стіл “Розвиток велосипедної інфраструктури міста”

24 вересня о 15:00 у Рожищенській міській раді відбудеться круглий стіл “Розвиток велосипедної інфраструктури міста”. Захід організовує Волинський Інститут Права за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне самоврядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для обговорення:
– Наскільки потребує місто велосипедної інфраструктури та яку користь від цього будуть мати всі учасники руху?
– Як відобразиться майбутня Концепція розвитку велосипедної інфраструктури міста Рожище на екологічній та економічній ситуації?

Своє бачення висловлять велосипедисти, автомобілісти, пішоходи, громадськість і представники органів місцевого самоврядування (спеціалісти містобудування та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури, відділу екології, архітектури й капітального будівництва).

На круглому столі також буде обговорено основні положення Концепції та схему майбутніх велошляхів, які пропонують велосипедні асоціації міста.

Контакти:
Волинський Інститут Права
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: