Розвиток спільноти моніторів Національного превентивного механізму

З 14 по 15 квітня на базі «Освітнього дому прав людини – Чернігів» відбувся перший спеціалізований тренінг «Робота з персональними джерелами інформації, планування та проведення інтерв'ю під час візиту НПМ» у рамках проекту «Розвиток спільноти моніторів Національного превентивного механізму».

З 14 по 15 квітня на базі «Освітнього дому прав людини – Чернігів»” відбувся перший спеціалізований тренінг «Робота з персональними джерелами інформації, планування та проведення інтерв’ю під час візиту НПМ» у рамках проекту «Розвиток спільноти моніторів Національного превентивного механізму».

У тренінгу взяли участь представники Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини та громадські монітори НПМ.

Відкрив тренінг виконавчий директор громадської організації «MART» Сергій Буров: «Метою тренінгу є підвищення кваліфікації діючих державних та громадських моніторів НПМ при використанні персональних джерел інформації, ознайомлення з методиками результативного проведення інтерв’ю та відпрацювання механізмів підвищення кваліфікації моніторів».

«Ще одним завданням тренінгів є налагодження комунікації між державними та громадськими моніторами з метою підвищення ефективності моніторингів НПМ. Окрім цього ми зацікавлені в зворотному зв’язку від моніторів, як з метою вдосконалення процесу моніторингових візитів, так і вдосконалення програм навчання інших моніторів” – додала представник Міжнародного фонду «Відродження» Василина Яворська.

Під час тренінгу монітори НПМ склали перелік персональних даних, розібралися від чого залежить вибір певного джерела інформації, ознайомились з національними та міжнародними стандартами захисту персональних даних, розробили проект алгоритму роботи з персональними джерелами інформації для спілкування з представниками місць несвободи та людьми, що в них перебувають.

У рамках проекту також відбуваються моніторингові візити в місця несвободи, що знаходяться в зоні АТО.

Організатори і партнери тренінгу: Секретаріат Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, громадська організація «МАRТ», Асоціація незалежних моніторів, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр інформації про права людини, Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Контакти: monitor.cn.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: