Розвиток сіл в умовах реформи місцевого самоврядування: круглий стіл у Миколаєві

30 вересня з 10:00 до 13:00 в Миколаєві відбуватиметься круглий стіл “Виклики та можливості розвитку сіл в умовах реформування місцевого самоврядування”

30 вересня з 10:00 до 13:00 в Миколаєві (Миколаївська обладміністрація, вул. Адміральська, 22, 4-й поверх) відбуватиметься круглий стіл “Виклики та можливості розвитку сіл в умовах реформування місцевого самоврядування”. Захід проводить ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

У круглому столі візьмуть участь:
– голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь;
– голова Миколаївської обладміністрації Вадим Меріков;
– доцент Одеського регіонального інституту Національної академії державного управління Олеся Голинська;
– голова правління ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва” Михайло Золотухін.

До участі в заході також запрошено депутатів Миколаївської обласної ради, лідерів громадських об’єднань, органів самоорганізації населення (ОСН), науковців, журналістів, представників районних державних адміністрацій, районних рад.

Під час заходу буде розглянуто розвиток сіл Миколаївського, Жовтневого та Снігурівського районів Миколаївської області в умовах реформи місцевого самоврядування й адміністративного устрою.

Учасники круглого столу сформують пакет пропозицій щодо змін / доповнень до обласної / районних цільових програм розвитку місцевого самоврядування згідно з Концепцією реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (затверджена розпорядженням Кабміну №33-р від 1 квітня 2014 року).

Крім того, Фонд розвитку міста Миколаєва оголосить набір громадських активістів і сільських голів на навчання в листопаді 2014 та січні 2015 року. За їх підсумками представники сільських територіальних громад отримають грантову / консультативну підтримку проектів із розвитку сіл.

Програма круглого столу

Контакти:
ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”
(0512) 47 38 70
fondnikol@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: