Розвиток самоорганізації на Волині: перші підсумки

Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН підбила підсумки проекту “Створення умов для нового якісного рівня розвитку органів самоорганізації населення у м. Луцьку”

Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН підбила підсумки проекту “Створення умов для нового якісного рівня розвитку органів самоорганізації населення у м. Луцьку”. Проект підтримувала програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”.

Експерти проекту розробили та пролобіювали ухвалення Програми сприяння діяльності та розвитку органів самоорганізації населення міста Луцька на 2013-2016 роки. Зареєстровано перший квартальний комітет “Малоомелянівський”. Завдяки консультаційній роботі спеціалістів квартальні комітети створено в містах Ківерці та Рожище. У Рожищі, крім того, ухвалено Програму сприяння діяльності органів самоорганізації населення (з сумою фінансування 560 тис. грн.).
    
Активісти проводять просвітницьку роботу серед представників органів місцевого самоврядування, депутатів і громадськості. Вони розповідають про ОСН, про користь, яку може приносити їхня робота, і про можливості, які відкривають ці представницькі органи для створенні комфортних умов проживання на певній території.

Наразі ініціатори проекту працюють над створенням мережі соціальних партнерів для ОСН (за принципом територіальності, адже працівники соціальних установ діють саме за цим принципом).

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
(0332) 2000 32
095 64 54 655
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: