Розвиток навчальної програми «Енергія Євромайдану в малі громади»

Більше 70 громадських активістів з різних міст Західної України зареєструвалися на тренінгову програму в рамках проекту “Енергія Євромайдану в малі громади”. Бажання взяти участь у навчаннях виявили мешканці Львівської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франкіської, Волинської, Закарпатської областей.

Більше 70 громадських активістів з різних міст Західної України зареєструвалися на тренінгову програму в рамках  проекту “Енергія Євромайдану в малі громади”. Бажання взяти участь у навчаннях виявили мешканці Львівської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франкіської, Волинської, Закарпатської областей.

Унікальна навчальна програма розроблена для активних мешканців малих міст та сіл Західної України. В рамках навчань учасники  зможуть навчитися, як  втілювати свої ідеї в життя. Проект втілює ГО “ЦеГрІн” у партнерстві з ГО “Яскраве життя” (Львів) за  підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Серед ідей, які хочуть реалізувати громадські активісти, – чимало цікавого та актуального: залучення молоді до соціальної роботи, створення місцевого молодіжного інтернет-видання, допомога дитячим будинкам, створення скверу «Небесної сотні», перетворення місцевої бібліотеки на сучасний інформаційний центр, вирішення сміттєвої проблеми, популяризація правильного харчування новонароджених серед молодих батьків, створення творчої майстерні і навіть підвищення культури перевізників в громадському транспорті.

 «Мрію, щоб наше суспільство відкрилось для людей з особливими потребами. Щоб дітки-інваліди безперешкодно бавились із однолітками, щоб неповносправні підлітки мали право на дружбу і стосунки, щоб дорослі могли працювати. Хочу, щоб задовольнялись їх потреби у навчанні на тому ж рівні, що й у кожної іншої людини. Я маю ряд ідей, втілення яких наблизило б мене до мети, але не знаю, як ці ідеї правильно реалізувати», – зазначила Поліна Семьонова (м.Стрий, Львівська обл.).

Частина учасників – засновники новостворених громадських організацій, які мають безліч ідей та ініціатив, але хочуть навчитися, як правильно організовувати роботу, планувати завдання, створювати та реалізовувати успішні проекти.

Під час проекту відбудеться 2 навчальні сесії, під час яких молоді люди у малих групах пройдуть 6 практичних семінарів. Також між сесіями відбудеться спілкування з менторами, які подивляться на проект з практичної точки зору і дадуть свої поради. На завершення проекту – відбудеться презентація готових міні-проектів від учасників програми.

Усі відібрані учасники вже найближчим часом отримають усю необхідну інформацію для участі у тренінгах.

Мета проекту “Енергія Євромайнану в малі громади”, що здійснюється ГО “ЦеГрІн” у партнерстві з ГО “Яскраве життя” за підтримки  Міжнародного фонду “Відродження”   – передати професійні знання та навики для втілення змін у громадах активістам із малих населених пунктів Західної України та з допомогою експертів і менторів  підготувати мікро-проекти для реалізації у цих місцевостях.

Контакти:  0674548188, 099 00 42 635, cehrin.ngo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: