Розслідування: як залізницею звозили масовку на підтримку Януковича.

Детальна історія з купою інфографіки про те, коли, звідки і куди звозили «майданарбайтерів» — в черговому розслідуванні «Текстів».

Під час роботи з інструментом аналізу пасажирських перевезень «Укрзалізниці» автори розслідування (Павло Солодько, Влад Герасименко, Андрій Газін, Ярина Михайлишин) з «Текстів» звернули увагу на наявність нерегулярного сполучення столичної станції, яка зазвичай не приймає пасажирські поїзди — Київ-Дніпровський.

Виявилося, що дати прибуття поїздів на другорядні (на відміну від Києва-Пасажирського і Дарниці) станції збігаються з днями масових мітингів Антимайдану і провокацій так званих «тітушок» у січні-лютому 2014 року.

Загалом було виявилено 17 пар (тобто в обох напрямках — «туди й назад») додаткових поїздів, які прибували на чотири другорядні станції в межах Києва.

За підрахунками «Текстів», загалом потяги категорії «Янукович-тревел» перевезли понад 17 тисяч «туристів».

Детальна історія з купою інфографіки про те, коли, звідки і куди звозили «майданарбайтерів» — в черговому розслідуванні «Текстів».

Проект здійснено за підтримки «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) та фонду NED.

Думки та позиції, викладені у цій публікації, є позицією автора та не обов’язково відображають позицію уряду Швеції.

Контакти: texty.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: