Розробник сайту “Громадський контроль” розповість, як відстоювати громадянські права

16 травня о 14:00 в Одесі (прес-центр “Паритет”, пров. Семафорний, 4, ТЦ “Середньофонтанський”, 3-й павільйон, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція “Обговорення ефективності відстоювання своїх громадянських прав за допомогою сайту “Громадський контроль” (4road.net)”

16 травня о 14:00 в Одесі (прес-центр “Паритет”, пров. Семафорний, 4, ТЦ “Середньофонтанський”, 3-й павільйон, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція “Обговорення ефективності відстоювання своїх громадянських прав за допомогою сайту “Громадський контроль” (4road.net)”. Захід проводить керівник “Громадського Контролю” Сергій Дубенко за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Сайт http://4road.net/ було запущено 1 лютого 2011 року. Спочатку це був автодорожній портал, який публікував новини у сфері дорожнього будівництва й ремонту. Він давав змогу користувачам розміщувати фотографії дорожніх вибоїн і ям, а також надсилати скарги до відповідних установ. Якщо дорогу в певному місці після звернень було відремонтовано, на сайті розміщували для порівняння фотографії до й після ремонту.

У липні 2012 року проект було розширено й перетворений на “Громадський Контроль”. Крім дорожніх проблем і незаконних паркувань, сайт надав громадянам юридичні та цивільно-правові інструменти для вирішення проблем у сферах ЖКГ, торгівлі, екології та проблем узбережжя (незаконна забудова, платні пляжі тощо). Крім того, почала працювати гаряча телефонна лінія (048) 704 1 333.

Контакти:
“Громадський Контроль”
Сергій Дубенко
4road@list.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: