Розроблено інтерактивну візуалізацію бюджету Києва

Фундація “Відкрите суспільство” підготувала візуалізовану версію бюджету Києва за 2013 рік

Фундація “Відкрите суспільство” підготувала візуалізовану версію бюджету Києва за 2013 рік. Її презентував директор Фундації Іван Сікора під час круглого столу “Ресурси міжнародних організацій у боротьбі з корупцією в Україні”, який відбувся 28 травня в Комітеті Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією. Візуалізацію було розроблено за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Візуалізований міський бюджет дає змогу побачити всі джерела надходжень коштів і напрями видатків бюджету, а також “чорні діри”, пов’язані з корупційними ризиками.

За словами Івана Сікори, торік бюджет Києва через ігнорування корупційних ризиків у сфері земельних відносин недоотримав від 14 до 42 млрд. грн. (залежно від оціночної вартості земельних ділянок і ставок оподаткування). І це при тому, що річний бюджет міста становить 18-20 млрд. грн.

Крім того, у своєму виступі Іван Сікора анонсував презентацію пропозицій щодо бюджетної політики Києва новому міському голові та керівникам фракцій у міськраді, а також круглий стіл у межах роботи Громадської ради при Київській міськадміністрації, присвячений бюджетній політиці.

“Чорні діри” бюджету Києва 2014

Бюджет Києва 2014: корупційні ризики – 3 млрд. грн.

Контакти:
Фундація “Відкрите суспільство”
050 382 46 61
067 505 84 04
osf55@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: