Розпочато моніторинг реформування охорони здоров’я на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині розпочато моніторинг експерименту з реформування системи охорони здоров’я

На Дніпропетровщині розпочато моніторинг експерименту з реформування системи охорони здоров’я. Моніторинг здійснюють Благодійна організація “Ангел дитинства” та Громадська платформа з питань медичної реформи за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, Фонду Східна Європа та “Pact Іnc.”.

Мета моніторингу – визначити ставлення сімейних лікарів, пацієнтів з інвалідністю та їхніх законних представників, а також представників управлінь охорони здоров’я до реформи, яку передбачає закон “Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві”.

У межах моніторингу буде проведено 7 фокус-груп і 6 глибинних інтерв’ю з представниками влади, сімейними лікарями, фахівцями управління охорони здоров’я, управління освіти, науковцями, представниками управлінь праці та соціального захисту, недержавних організацій інвалідів, громадських організацій, медико-соціальними експертними комісіями.

Благодійна організація “Ангел дитинства”
(0562) 36 83 23

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: