Розпочато моніторинг “гарячих ліній” центральних органів влади

Коаліція неурядових організацій розпочала моніторинг телефонних “гарячих ліній” центральних органів влади

Коаліція неурядових організацій розпочала моніторинг телефонних “гарячих ліній” центральних органів влади. Діяльність коаліції координує Одеський суспільний інститут соціальних технологій і Асоціація сприяння самоорганізації населення за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Пропонуємо всім охочим поділитися власними проблемами, за які відповідають державні органи виконавчої влади. А ми звернемося з ними на відповідні “гарячі лінії” та будемо відстежувати, як вирішують порушені питання”, – сказав координатор громадської коаліції Андрій Крупник.

Залишити своє питання можна, зателефонувавши на номери 097 481 17 27 і 095 336 01 55 або надіславши листа на електронну адресу samoorg@ukr.net.

Коаліція з’ясовуватиме, чи доступна для громадян інформація про номери “гарячих ліній”, чи належно приймають звернення, якою є оперативність та ефективність реагування на них органів влади.

Активісти впродовж найближчих місяців відпрацюють не менш ніж 450 конкретних звернень. Особливу увагу буде приділено питанням, пов’язаним із проблемами вимушених переселенців із Донбасу та Криму.

На основі цього дослідження буде підготовано рейтинг 30 найбільш затребуваних “гарячих ліній” органів влади, який буде презентовано на круглому столі в Києві. Там громадські активісти представлять пропозиції для усунення виявлених недоліків.

До моніторингу залучено такі організації: Інформаційно-правовий центр “Наше право” (Львів), ГО “Громадська ініціатива Луганщини” (Луганськ), ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва” (Миколаїв) й Орган самоорганізації населення мікрорайону “Русанівка” (Київ).

За даними урядового контактного центру, в останні місяці тільки на одну урядову “гарячу лінію” щотижня звертаються від 22 до 30 тис. осіб.

Контакти:
Асоціація сприяння самоорганізації населення
В’ячеслав Кіщенко
095 336 01 55
samoorg@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: