Розпочалося онлайн-голосування за роботи конкурсу, присвяченого композитору Дмитрові Тьомкіну

Розпочалося відкрите голосування за малюнки учасників конкурсу “Творчість Дмитра Тьомкіна очима юних кременчужан”

12 квітня розпочалося відкрите голосування за малюнки учасників конкурсу “Творчість Дмитра Тьомкіна очима юних кременчужан”. Воно триватиме до 18 травня. Конкурс відбувається в межах проекту “Тьомкінські дні 2011 – дні європейської культури у Кременчуці”, який реалізує ГО “Фонд розвитку громади міста Кременчука” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у конкурсі взяли 15 дітей у віці від 12 до 15 років. Експертна комісія відібрала 5 малюнків, які розміщено на сайті www.tiomkin.info. Онлайн-голосуванням буде визначено переможця конкурсу.

Переможця буде офіційно оголошено та нагороджено 20 травня, під час урочистого заходу “Тьомкінські дні 2011 – дні європейської культури в Кременчуці”, на сцені Кременчуцького міського палацу культури. Відзнаки отримають також ті діти, чиї малюнки отримали найвищі оцінки від експертної комісії конкурсу.

Контакти: Фонд розвитку громади міста Кременчука, Ірина Каць, 050 957 23 86, ns314@ya.ru

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: