Розпочалася краєзнавча акція «Луганщина Європейська»

Роботою круглого столу “Історико-культурна спадщина Луганщини як частина загальноєвропейської культурної спадщини” розпочалася краєзнавча акція "Луганщина Європейська".

 

На Луганщині розпочалася краєзнавча акція “Луганщина Європейська”, початок якій поклав круглий стіл “Історико-культурна спадщина Луганщини як частина загальноєвропейської культурної спадщини”. Захід відбувся 23 грудня 2010 року на базі Луганського Центру Європейської інформації.

У ході круглого столу, який зібрав істориків, вчених, громадських діячів та краєзнавців Луганщини, обговорювалися питання впливу на розвиток регіону культур країн Європи, відомих європейських особистостей, а також – сучасної співпраці області з європейськими інституціями.

Користуючись нагодою, координатор Луганського Центру Європейської Інформації Наталя Датченко нагадала, що у рамках акції “Луганщина Європейська” організовано відповідний фотоконкурс.

Координатор ЛЦЄІ привітала також усіх учасників круглого столу та відвідувачів із дворіччям Центру, яке його команда відзначала 23 грудня.

Контактна особа: Наталя Датченко, координатор Луганського Центру Європейської Інформації, тел. (0642) 53-34-40

e-mail: cei.luhansk@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: