Розпочала роботу Міжвідомча робоча група МОНУ, МЮУ, МФВ та АЮКУ

За ініціативою МФ "Відродження" з початку листопада розпочала свою роботу Міжвідомча робоча група у складі Міністерства освіти і науки, Мністерства юстиції, МФ "Відродження" та Асоціації юридичних клінік України. Завданням діяльності Міжвідомчої робочої групи є гармонізація й розвиток нормативно-правового забезпечення діяльності юридичної клінічної програми в Україні, та приведення у відповідність з п.3 Наказу Міністерства освіти та науки №592 від 3.08.2006р. "Про затвердження типового положення про юридичну клініку вищого навчального закладу України" нормативно-правових актів, що стосуються вищої юридичної освіти.  

За ініціативою МФ “Відродження” з початку листопада розпочала свою роботу Міжвідомча робоча група у складі Міністерства освіти і науки, Мністерства юстиції, МФ “Відродження” та Асоціації юридичних клінік України.

Завданням діяльності Міжвідомчої робочої групи є гармонізація й розвиток нормативно-правового забезпечення діяльності юридичної клінічної програми в Україні, та приведення у відповідність з п.3 Наказу Міністерства освіти та науки №592 від 3.08.2006р. “Про затвердження типового положення про юридичну клініку вищого навчального закладу України” нормативно-правових актів, що стосуються вищої юридичної освіти.

 

Олена Заплотинська, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zaplotynska@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 13

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: