Рожищенська міськрада ухвалила першу на Волині програму розвитку ОСН

Рожищенська міська рада (Волинська область) ухвалила Програму сприяння діяльності та розвитку органів самоорганізації населення (ОСН) на 2013-2016 роки

Рожищенська міська рада (Волинська область) ухвалила першу на Волині Програму сприяння діяльності та розвитку органів самоорганізації населення (ОСН) на 2013-2016 роки. Документ готувала Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Як зазначив Рожищенський міський голова Афган Алієв, розвиток ОСН у місті стимулюватиме ефективне реформування ЖКГ, оскільки місцева влада зможе завдяки ОСН виявляти локальні питання, які потребують вирішення, а населення матиме змогу доносити свої потреби до влади та брати участь у прийнятті важливих рішень.

За словами міського голови, програма запроваджує реальні практичні механізми скоординованої роботи влади та громади, адже жодна з зазначених сторін не в змозі охопити та вирішити всі місцеві проблеми самотужки.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: