Розбудова інститутів громадянського суспільства в Західному регіоні України періоду незалежності: монографія

Фонд місцевого розвитку опублікував монографію Миколи Іванюка “Розбудова інститутів громадянського суспільства в Західному регіоні України періоду незалежності”

Фонд місцевого розвитку опублікував монографію Миколи Іванюка “Розбудова інститутів громадянського суспільства в Західному регіоні України періоду незалежності”. Книжка вийшла за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У монографії висвітлено сутність та ознаки громадянського суспільства та його інститутів. Також проаналізовано співпрацю громадських інституцій з органами державної влади в Західній Україні (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Чернівецька області) періоду незалежності.

Контакти:
Фонд місцевого розвитку
(0332) 24 64 32
fmr_lutsk@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: