Ромський освітній фонд розпочав прийом заявок на конкурс стипендій

Ромський освітній фонд розпочав прийом заявок на конкурс стипендій за програмою «Право та гуманітарні дисципліни» на 2017-2018 навчальний рік.

 

Ромський освітній фонд розпочав прийом заявок на конкурс стипендій за програмою «Право та гуманітарні дисципліни» на 2017-2018 навчальний рік.

Програма «Право та гуманітарні дисципліни» співфінансується Фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) та Ромським освітнім фондом. Адміністрування Програми в Україні здійснюється Ромською програмною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження»

Аби взяти участь у конкурсі, потрібно:

  • Бути ромом/ромні за етнічним походженням та відкрито визнавати це;
  • Навчатися або планувати вступ до акредитованого в Україні професійно-технічного або вищого навчального закладу;
  • Мати активну громадську позицію та займатися волонтерською діяльністю в інтересах та на користь ромських громад.

Стипендії програми «Право та гуманітарні дисципліни» – це унікальна можливість здобути професійно-технічну або вищу освіту за спеціальністю, про яку мріялося, розвинути особисті та професійні якості, а в перспективі – знайти гідну роботу. Окрім цього, це ще й можливість долучитися до когорти освічених молодих ромів – громадських активістів, та спільно працювати над вирішенням тих проблем, з якими стикаються рома в Україні, розвивати ромські громади тощо.

За роки існування Програми в Україні понад 300 молодих ромів і ромні вже отримали отримали вищу освіту завдяки стипендії, а 114 – продовжують своє навчання.

Більше інформації про програму, її умови, а також детальну інструкцію із подання електронних заявок можна знайти тут. Зверни увагу, що заявки на участь у конкурсі приймаються лише в електронному вигляді!

Крайній термін подання заявок на конкурс – 16 травня 2017 року.

Відповіді на питання, які неможливо знайти в Інструкції, надасть Сергій Пономарьов, координатор стипендійних програм Ромського освітнього фонду в Україні. Будь ласка, пишіть на одну з електронних адресу: ponomaryov@irf.ua або ponomaryov@romaeducationfund.org.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: