Ромській молоді пропонують гранти на невеликі громадські проекти

Ромський освітній фонд надає гранти на невеликі громадські проекти в межах програми “Право та гуманітарні дисципліни”

Ромський освітній фонд надає гранти на невеликі громадські проекти в межах програми “Право та гуманітарні дисципліни”. Надання грантів в Україні координує програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Невеликі громадські проекти можуть включати таку діяльність, як мобілізація та розвиток громади, освітні літні табори для дітей і юнацтва, підготовка та розширення можливостей юнацтва й жінок, консультації та юридична допомога, ініціативи, спрямовані на охорону здоров’я, стимулювання підприємництва та зайнятості, роз’яснювально-пропагандистські кампанії, зосереджені на громадянських правах, громадянській реєстрації, роботі з виборцями та боротьбі з дискримінацією, сприяння співпраці громад і місцевих органів влади.

Програма “Право та гуманітарні дисципліни” також заохочує пропозиції, що сприятимуть мобілізації колишніх і нинішніх її стипендіатів для спілкування, взаємодії та співпраці в конкретному середовищі.

Максимальна сума на реалізацію невеликих проектів становить 2500 євро.

Для отримання гранту слід подати такі документи:
– заповнену заявку на отримання гранту (буде розглянуто лише заявки в електронній формі);
– резюме кожного члена команди проекту;
– копії посвідчення особи чи паспорта кожного члена команди.

У заявках потрібно чітко зазначати особу, яка є основним заявником, причому така особа має бути нинішнім або минулим стипендіатом програми “Право та гуманітарні дисципліни”, а також посади та функції інших членів команди проекту. У проекті слід указувати основні категорії витрат і відповідні суми. Якщо проект буде обрано для фінансування, працівники програми вестимуть усю кореспонденцію з основним заявником і переказуватимуть суму гранту на його/її банківський рахунок.

Критерії прийнятності:
– подано весь пакет документів;
– команда проекту має складатися щонайменше з 3 і щонайбільше з 7 членів;
– інші члени команди можуть бути нинішніми чи минулими стипендіатами програми чи представниками громади, на яку спрямовано проект (формування команди проекту декількома стипендіатами програми “Право та гуманітарні дисципліни” вважатиметься перевагою);
– діяльність у межах проекту потрібно планувати на такі дні та періоди, щоб це не суперечило академічним зобов’язанням тих членів команди, які є стипендіатами програми “Право та гуманітарні дисципліни”;
– проект має бути завершено до 1 листопада.

Заявки та необхідні документи слід надіслати на електронну адресу scholarships@romaeducationfund.org до 25 червня.

Ромський освітній фонд
scholarships@romaeducationfund.org

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: