Ромській молоді нададуть стипендії на навчання

16-17 липня в Києві (Міжнародний фонд “Відродження”, вул. Артема, 46) відбуватиметься індивідуальна співбесіда з кандидатами на здобуття стипендії Ромського освітнього фонду та Фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє”

16-17 липня в Києві (Міжнародний фонд “Відродження”, вул. Артема, 46) відбуватиметься індивідуальна співбесіда з кандидатами на здобуття стипендії Ромського освітнього фонду та Фонду “Пам’ять, відповідальність, майбутнє”. Надання стипендій в Україні координує програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Цього року отримано 131 заявку на 90 стипендій для України на 2013-2014 навчальний рік, що майже на 50% більше порівняно з минулим роком.

Програма “Право та гуманітарні дисципліни” Ромського освітнього фонду й Фонд “Пам’ять, відповідальність, майбутнє” десятий рік поспіль надають стипендії для ромської молоді з України, Молдови й Росії на навчання у вищих навчальних закладах, а також для студентів середніх спеціальних навчальних закладів, що планують навчатися на медичних і педагогічних факультетах вишів.

Контакти:
“Рома України”
Олександр Шваюн
(044) 461 95 00
shvaiun@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: