Ромським НУО пропонують обмінятися міжнародним досвідом

Розпочато проект “Комплексні соціальні послуги для ромських громад України: досвід Словаччини”

Програми “Рома України” та “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження” спільно зі словацьким представництвом чеської громадської організації “People in Need” (“Люди в біді”) розпочинають проект “Комплексні соціальні послуги для ромських громад України: досвід Словаччини”.

Проект передбачає дві основні частини: 1) навчальний візит представників ромських громадських організацій України та представників влади до Словаччини для вивчення досвіду надання комплексних послуг і допомог ромському населенню шляхом організації соціальних центрів; 2) проведення двох навчальних семінарів із передачі в Україну найкращого досвіду з надання комплексу соціальних послуг ромському населенню за участю словацьких тренерів.

Учасниками навчального візиту до Словаччини зможуть стати 10 представників ромських громадських організацій і 3 представники влади. У навчаннях зможуть узяти участь 30 представників ромських громадських організацій.

До участі в програмі запрошують ромських лідерів, які:
– мають досвід у наданні різних соціальних послуг ромському населенню (освітніх, юридичних, медичних тощо);
– зацікавлені покращити надання соціальних послуг ромському населенню громади, у якій працюють;
– мають налагоджені зв’язки з органами місцевої влади (бажано);
– готові пройти навчання та покращити надання послуг ромам своєї громади.

Зацікавленим організаціям слід зголоситися до 25 вересня 2011 року, надіславши на електронну адресу програми “Рома України” мотиваційний лист (1-2 сторінки) з відповідями на питання:
– який Ви досвід маєте у сфері діяльності соціальних центрів для ромів і комплексного надання послуг ромському населенню України?
– чому Вас цікавить ця сфера?
– як Ви зможете використати отриманий досвід у майбутній діяльності?

Більше інформації щодо реалізації проекту буде надано безпосередньо зацікавленим організаціям.

Контакти:
“Рома України”
Наталія Кияк
kyyak@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати співробітництво між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: