Ромських випускників залучатимуть до правової роботи на Закарпатті

В Ужгороді відбулася зустріч представників Міжнародного фонду “Відродження” та ромських студентів, які навчаються за стипендіальною програмою фонду

20 вересня в Ужгороді відбулася зустріч представників Міжнародного фонду “Відродження” та ромських студентів, які навчаються за стипендіальною програмою фонду.

Директор програми “Верховенство права” Роман Романов зазначив: “На сьогодні бракує налагодженої співпраці органів місцевого самоврядування з молоддю, яка отримала освіту за різними напрямами, передусім із юристами. Ми хочемо налагодити цю співпрацю, щоб випускники надалі залучалися до роботи”.

“З 2008 по 2012 роки в Закарпатській області за цією програмою навчаються 45 студентів. Потрібно визначити, чи всі ці студенти змогли влаштуватися на роботу за спеціальністю, які в них проблеми та як вони реалізували своє право на роботу. Помилково вважати, що основою життя є фінансовий капітал, адже саме людина й людські ресурси, її знання значать набагато більше. Тому Міжнародний фонд “Відродження” та програма “Верховенство права” активно співпрацюють із ромськими громадськими організаціями на місцях, з органами місцевого самоврядування для того, щоб посилити роботу в ромських громадах, акцентувавши увагу на роботу з ромською молоддю”, – додав Роман Романов.

Контакти:
“Верховенство права”
Роман Романов
(044) 482 03 63
romanov@irf.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: