Ромські НУО України ознайомляться з будівництвом соціального житла в Румунії

З 27 червня по 1 липня відбудеться ознайомчий візит до Румунії лідерів десяти ромських громадських організацій України в межах проекту “Соціальне житло для найбідніших громад ромів України”

З 27 червня по 1 липня відбудеться ознайомчий візит до Румунії лідерів десяти ромських громадських організацій України в межах проекту “Соціальне житло для найбідніших громад ромів України”. Проект реалізує Закарпатський обласний благодійний фонд “Благо” (Ужгород) за підтримки програм “Рома України” та “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження”. Партнери проекту – “Habitat for Humanity Romania” та “Habitat for Humanity International”.

Метою проекту є аналіз і початок адаптації в Україні моделі будівництва соціального житла для ромів, яку було успішно апробовано в Румунії за допомогою міжнародної організації “Habitat for Humanity”. За задумом ініціаторів, найкращі практики Румунії допоможуть розробити українську стратегію запровадження програми соціального житла для ромів, які компактно мешкають на території Закарпатської й Одеської областей.

У програмі візиту – зустрічі з представниками румунських громад ромів і місцевої влади міст Балтешті, Мойнешті та села Поденій Ной, знайомство з досвідом міжсекторної співпраці та об’єднання зусиль для вирішення житлової проблеми ромських громад.

Учасників візиту відібрано на основі відкритого конкурсу. До групи також увійдуть представники місцевої влади Закарпаття та ЗМІ.

Контакти: “Рома України”, Наталія Кияк, (044) 461 95 00, kyyak@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати співробітництво між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: