Ромські діти й вихователі поїдуть до табору “Джерела толерантності”

Програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” підтримала поїздку ромських дітей і вихователів (менторів) до міжнаціонального табору “Джерела толерантності” (село Чинадієве, Мукачівський район Закарпатської області), а також участь дорослих у Школі вихователів

Програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” підтримала поїздку ромських дітей і вихователів (менторів) до Дитячого міжнаціонального табору “Джерела толерантності” (16-27 липня, село Чинадієве, Мукачівський район Закарпатської області), а також участь дорослих у Школі вихователів.

Школа вихователів “Джерела толерантності” – перший етап проекту, під час якого дорослі учасники опанують загальні основи роботи в дитячому таборі й методики виховання міжетнічної та міжконфесійної толерантності.

У Школі вихователів візьмуть участь представники ромської національної меншини з Одеської та Закарпатської областей. Планується, що найкращі випускники Школи працюватимуть помічниками вихователів у таборі, а також організують ромський день разом із групою ромських дітей.

Проект спрямовано на посилення можливостей молодих ромів протидіяти дискримінації, формувати у представників інших національностей позитивне бачення ромської культури й національних особливостей, долати самодискримінацію.

Мета проведення табору – формування в його учасників цілісного бачення мультикультурності й толерантності, протидії ксенофобії та дискримінації за національною ознакою.

Контакти:
“Рома України”
Анастасія Романюк
(044) 461 95 00
romaniuk@irf.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: