Ромські активістки пройшли навчання для вихователів табору “Джерела толерантності”

13-15 червня ромські активістки Деньдіка Балаж, Еріка Лацко, Альбіна та Катерина Флора навчалися у Школі вихователів “Джерела толерантності” перед поїздкою в однойменний міжнаціональний табір

13-15 червня ромські активістки Деньдіка Балаж, Еріка Лацко, Альбіна та Катерина Флора навчалися у Школі вихователів “Джерела толерантності” перед поїздкою в однойменний міжнаціональний табір. Поїздка ромських дітей до табору й участь активісток у програмі Школи стала можливою за сприяння програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Студентки Школи підготували та провели заняття з ромської культури та традицій для дітей 7-12 років. Дітям розповіли про ромське весілля та звичай прикрашати дерево для дівчини на виданні у травні, а також про ромську символіку, костюм і родинні звичаї. Завершено набір групи з 10 ромських дітей для поїздки до табору.

На Школі вихователів слухачі дізналися про загальні основи роботи в дитячому таборі та авторську методику виховання міжетнічної та міжконфесійної толерантності – методику занурення, яку розробили співробітники табору “Джерела толерантності”.

Дитячий міжнаціональний табір “Джерела толерантності” працюватиме 16-27 липня в селі Чинадієве (Мукачівський район Закарпатської області).

Фото

Контакти:
“Рома України”
Анастасія Романюк
(044) 461 95 00
romaniuk@irf.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: