Анонс: 27 липня у Харкові презентація конкурсу з посилення правових можливостей ромів

Ромська програмна ініціатива і програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» оголошують спільний конкурс «Посилення правових можливостей ромів задля інклюзії в громади і подолання дискримінації».

Ромська програмна ініціатива і програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» оголошують спільний конкурс «Посилення правових можливостей ромів задля інклюзії в громади і подолання дискримінації». 

В межах конкурсу очікується підтримати проекти громадських організацій у співпраці (за підтримки) органів місцевого самоврядування, які спрямовані на подолання соціальної ізоляції ромського населення через:

  • залучення ромів до процесів прийняття рішень через правову допомогу, надання індивідуальних і групових консультацій,
  • навчання громадському активізму, правовий супровід створенню органів самоорганізації,
  • вирішення конкретних проблем в громадах через налагодження взаємодії з місцевою владою, представниками громад, іншими зацікавленими сторонами.
  • перевага у підтримці буде надаватися проектам, які які спрямовані на пошук та реалізацію нових інструментів громадської активності та правого захисту, спрямованих на посилення правових можливостей ромів, залучення ромського населення до прийняття рішень на рівні громад, врахування потреб ромських громад органами місцевої влади.

Детальніше про пріоритети, завдання й процедура подання проектів на даний конкурс будуть презентовані менеджерами Фонду під час спеціальних зустрічей з представниками місцевих неурядових організацій, влади на місцях та іншими зацікавленими сторонами.

Презентації для жителів міста Харкова відбудеться 27 липня 2017:

27 липня – Харків – 10:00 – майдан Свободи, 5, Держпром, 2 під’їзд, 2 поверх, зала засідань.

Презентацію проведе Ольга Жмурко, директорка Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження».

До участі запрошуємо представників неурядових організацій, які працюють в ромських громадах, є представниками ромських громад, представляють органи місцевого самоврядування, для громад яких актуальне питання посилення правових можливостей ромів, соціальної інклюзії і взаємодії.

З питаннями щодо участі й змісту презентацій звертайтесь, будь ласка, до:

Мар’яни Магомедової, координаторка Ромської програмної ініціативи magomedova@irf.ua

Ольги Жмурко, директорки Ромської програмної ініціативи zhmurko@irf.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: