Роль ОСН у наданні житлово-комунальних послуг: тематична зустріч у Луцьку

15 січня о 16:30 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27, 4-й поверх) відбудеться тематична зустріч на тему “Підвищення якості надання житлово-комунальних послуг. Роль і функції ОСН”

15 січня о 16:30 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27, 4-й поверх) відбудеться тематична зустріч на тему “Підвищення якості надання житлово-комунальних послуг. Роль і функції ОСН”. Захід проводить Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників органів самоорганізації населення, громадського сектору, засобів масової інформації та органів місцевого самоврядування.

Учасники обговорюватимуть можливості співпраці влади й мешканців відповідних територій у реалізації механізмів контролю за якістю житлово-комунальних послуг.

Одним із найгостріших питань у сфері ЖКГ є якість надання житлово-комунальних послуг. З одного боку, населення постійно висловлює невдоволення наданими послугами та звинувачує працівників житлово-комунального господарства в безрезультатності, з іншого – працівники житлово-комунального господарства нарікають на недостатність фінансування та велику кількість боржників, що унеможливлює надання якісних послуг населенню. На думку фахівців, поліпшити ситуацію в житлово-комунальній сфері неможливо без усебічного залучення громадян і громадських об’єднань до планування робіт, контролю за наданням житлово-комунальних послуг і запобігання зловживань у цій сфері, тобто без запровадження дієвого механізму громадського контролю в системі ЖКП.

Одним із таких механізмів є орган самоорганізації населення, першочерговим завданням якого є задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб мешканців на відповідній території. Закон “Про органи самоорганізації населення” дав змогу цим інститутам здійснювати контроль за якістю житлово-комунальних послуг.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
095 645 46 55
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: