Роль ОСН у контролі ЖКГ обговорять на всеукраїнській конференції

29-30 вересня у Львові відбудеться VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Громадський контроль у житлово-комунальній сфері: роль органів самоорганізації населення”

29-30 вересня у Львові відбудеться VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Громадський контроль у житлово-комунальній сфері: роль органів самоорганізації населення”. Захід проводить коаліція громадських організацій на чолі з ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” та Фонду Східна Європа.

Головною метою конференції є підготовка пропозицій до нормативно-правових актів щодо створення умов для здійснення громадського контролю у сфері надання населенню житлово-комунальних послуг (ЖКП).

На конференції буде розглянуто:
– результати аналізу чинної нормативно-правової бази щодо громадського контролю у сфері ЖКГ;
– пропозиції громадськості щодо вдосконалення актів центральних органів виконавчої влади в частині здійснення громадського контролю у сфері ЖКГ;
– пропозиції щодо вдосконалення місцевої нормативно-правової бази для забезпечення участі громадськості в контролі якості ЖКП;
– створення громадської мережі підтримки розробленого пакету поправок;
– налагодження партнерських зв’язків між громадськістю й органами влади для запровадження дієвого громадського контролю у сфері підвищенні якості ЖКП;
– обмін досвідом розвитку органів самоорганізації населення й участі громадськості в управлінні місцевими справами.

Учасників конференції відбиратимуть на конкурсній основі з числа науковців, представників органів самоорганізації населення, місцевого самоврядування, громадських організацій, які мають значний практичний досвід або теоретичні напрацювання в цій сфері.

Охочим узяти участь у конференції слід подати заявку, яка має включати:
1) резюме з зазначенням місця роботи, стислим описом досвіду громадської діяльності, адресою електронної пошти та контактними телефонами;
2) обґрунтування мотивації участі в конференції.

Цю інформацію загальним обсягом до 3 сторінок потрібно до 3 вересня направити до ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” на електронну адресу samoorg@ukr.net або на факс (048) 738 68 30. Результати відбору буде повідомлено учасникам до 7 вересня.

Організатори конференції відшкодовують витрати на проїзд (у межах вартості купейного квитка чи квитка на автобус), забезпечують проживання та дворазове харчування учасників конференції. Витрат на переліт літаками, проїзд у поїздах “Інтерсіті+” та пальне для автомобілів не компенсують.

Детальну інформацію про конференцію відібрані учасники отримають додатково.

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
В’ячеслав Кіщенко
(048) 738 68 30
095 336 01 55

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: