Роль громадськості в наданні соціальної допомоги: регіональні круглі столи

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” запрошує представників громадських організацій, органів самоорганізації населення (ОСН), органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, науковців і журналістів узяти участь у регіональних круглих столах “Ефективна соціальна допомога: роль організованої громадськості”

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” запрошує представників громадських організацій, органів самоорганізації населення (ОСН), органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, науковців і журналістів узяти участь у регіональних круглих столах “Ефективна соціальна допомога: роль організованої громадськості”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Заходи відбудуться в Сімферополі (20 вересня), Луганську (25 вересня), Києві (26 вересня) та Львові (27 вересня).

На круглих столах буде розглянуто найкращі практики участі ОСН у наданні соціальної допомоги, механізми співпраці муніципальних соціальних служб з ОСН і громадськими організаціями у вирішенні соціальних проблем населення, у тому числі форми громадського контролю за якістю соціальних послуг.

Учасників круглих столів буде відібрано на основі конкурсу.

Охочі взяти участь у цих заходах мають подати заявку, яка включає:
1) резюме з зазначенням прізвища, імені, по батькові, місця роботи або/та характеру громадської діяльності, стислим описом цієї діяльності, зазначенням адреси електронної пошти й контактних телефонів;
2) обґрунтування свого бажання взяти участь у круглому столі.

Цю інформацію загальним обсягом до 3 сторінок слід до 6 вересня надіслати на електронну адресу samoorg@ukr.net або на факс (048) 738 68 30. Результати відбору буде повідомлено учасникам до 10 вересня.

Організатори круглих столів відшкодовують учасникам витрати на проїзд (у межах вартості купейного квитка чи квитка на автобус), забезпечують кава-брейком і роздатковими матеріалами.

Дати проведення круглих столів є орієнтовними. Їх може бути уточнено, про що учасникам буде повідомлено окремо.

Нагадаємо, що участь ОСН у наданні допомоги різним категоріям населення передбачено статтею 14 закону “Про органи самоорганізації населення”.

Контакти:
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
В’ячеслав Кіщенко
(048) 738 68 30
samoorg@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: