Роботу львівських маршруток обговорять на круглому столі

8 листопада у Львові відбудеться круглий стіл “Проблеми якості перевезень маршрутними таксі м. Львова та спроби їх вирішити”

8 листопада у Львівському прес-клубі реформ відбудеться круглий стіл “Проблеми якості перевезень маршрутними таксі м. Львова та спроби їх вирішити”. Захід організовує Інформаційно-правовий центр “Наше право” спільно зі Львівською міською радою та Громадським об’єднанням перевізників Львівщини “Західавтотранс” у межах проекту “Аналіз місцевої політики у сфері забезпечення якості послуг із перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що працюють у режимі маршрутного таксі у м. Львові” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході заплановано обговорити:
– участь громадськості у формуванні та реалізації місцевої політики у сфері перевезень;
– покращення якості перевезень; 
– основні проблеми, з якими стикаються перевізники.

Також буде представлено аналітичне дослідження місцевої політики у сфері забезпечення якості перевезень маршрутними таксі.

Участь в обговоренні візьмуть представники міської ради, перевізники Львівщини, громадські експерти.

Для участі слід надіслати запит на електронну адресу nashepravo@gmail.com з позначкою “круглий стіл” або зателефонувати на номер (032) 236 70 49.

Програма круглого столу

ІПЦ “Наше право”
(032) 236 70 49
nashepravo@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: