Роботу громадського інспектора з благоустрою в Києві регламентують понад 130 документів

У столиці відбулося навчання на тему "Участь ОСН у громадському контролі за дотриманням благоустрою міста Києва"

Сьогодні громадський інспектор із благоустрою в Києві повинен знати понад 130 нормативно-правових актів національного й місцевого рівнів. Про це заявив директор Ресурсного центру “Лівобережжя” Олександр Чунаєв 19 вересня під час навчання на тему “Участь ОСН у громадському контролі за дотриманням благоустрою міста Києва”. Захід провів Київський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

“А чому ми маємо таку кількість документів для використання у своїй роботі? Тому що робота в цій сфері потребує володіння документами з інших сфер законодавства відповідно до вимог базового закону України”, – сказав фахівець.

Зі свого боку, головний спеціаліст департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міськадміністрації Владислав Шелоков розповів, що департамент планує залучити до 500 громадських інспекторів. За його словами, на розгляді Київради перебуває проект Положення про діяльність громадського інспектора з благоустрою і у вересні його мають обговорювати на пленарному засіданні.

Наприкінці зустрічі Олександр Чунаєв запропонував департаменту організувати постійні навчання представників ОСН із громадського контролю.

Контакти:
Київський міський осередок
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
Олександр Чунаєв
097 89 647 20
alexchun@meta.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: