Роботи фотоконкурсу “Права людини крізь об’єктив” буде продемонстровано в обласних центрах

У Києві, Чернігові, Львові, Луганську, Сімферополі, Кіровограді, Полтаві та Херсоні буде продемонстровано мобільну експозицію фотоконкурсу “Права людини крізь об’єктив”

У Києві, Чернігові, Львові, Луганську, Сімферополі, Кіровограді, Полтаві та Херсоні буде продемонстровано мобільну експозицію фотоконкурсу “Права людини крізь об’єктив”. Конкурс проводила громадська організація “М’АРТ” у межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Норвезького гельсінського комітету.

Загалом на конкурс надійшло понад 50 робіт на тему прав людини. Участь у конкурсі взяли фотохудожники з України, Білорусі та Росії.

Фіналістами конкурсу стали Юлія Красільнікова (Луганськ), Наталія Маркус (Донецьк), Олександр Степаненко (Тернопільська область), Олександр Зозуля (Білорусь), Ігор Філіпенко (Кіровоград).

Громадська організація “М’АРТ”
(046) 277 41 10
mart.ngo@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: