Робота з конфліктами в умовах війни як фактор зміцнення згуртованості в  громадах. Концептуальні та практичні, інструментальні аспекти

Згуртованість українського суспільства необхідна для нашої Перемоги та відбудови країни після війни. Для цього потрібно вже зараз працювати з конфліктами, що виникли під час війни і володіти практичними інструментами для такої роботи. 

Українська Спільнота Практиків Діалогу разом з МБФ “Карітас України” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження, Європейського Союзу та Гуманітарного Фонду для України запрошує всіх зацікавлених на публічні події-обговорення про концептуальні, практичні та інструментальні аспекти роботи з конфліктами у громадах, які відбудуться 27 та 28 жовтня 2023 року, онлайн (zoom). 

Фокусом уваги серії подій-обговорень є вирішення конфліктів в громадах на різних рівнях та побудова соціальної згуртованості, за умов залучення різних гравців, спеціалістів та ресурсів. Предметом дискусій під час заходів  стануть різні аспекти взаємодії громад з органами державної влади та місцевого самоврядування, роль релігійних організацій та діячів в роботі із соціальною згуртованістю. 

Під час окремих заходів працюватимемо з питаннями професіональної підтримки в конфліктах у державних і недержавних комунікаціях та практичних інструментах та підходах для соціальної згуртованості у громадах та використанню для цього малих грантів. 

Метою заходів є створення майданчика для обміну напрацьованим в Україні професійним досвідом, моделями, інструментами та можливостями щодо конфліктологічної складової роботи в громадах в умовах війни, можливість отримати цінну інформацію про конкретні соціальні, психологічні, ідентичнісні та інші аспекти конфліктів, а також обмінятися ефективними інструментами та особливостями роботи із ними. 

Участь безкоштовна для всіх зареєстрованих учасників, реєстрація обов’язкова. Тривалість кожної сесії 1,5 – 2 години, планується трансляція наживо. 

Нижче – дати сесій та посилання на події у Фейсбук, лінк на реєстрацію – в описі подій.

Подія організована за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». 

Програмні партнери: ГО “Одеська обласна група медіації”, ГО “Центр права і посередництва”, ГС “Громадські ініціативи України”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: