Робочий візит представників Міжнародного фонду “Відродження” в Чернівці

15 квітня 2005 року у Чернівцях з робочим візитом перебуватимуть представники Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ), зокрема, Виконавчий директор Фонду Євген Бистрицький, Голова програмної ради "Посилення впливу громадянського суспільства" Діана Юраш, старший менеджер Павло Бялик і менеджерка мережевої програми "Схід-Схід" Тетяна Кухаренко

15 квітня 2005 року у Чернівцях з робочим візитом перебуватимуть представники Міжнародного фонду “Відродження” (МФВ), зокрема, Виконавчий директор Фонду Євген Бистрицький, Голова програмної ради “Посилення впливу громадянського суспільства” Діана Юраш, старший менеджер Павло Бялик і менеджерка мережевої програми “Схід-Схід” Тетяна Кухаренко.

У рамках візиту заплановано проведення таких заходів:

  • зустріч зі студентами та викладачами Чернівецького Національного університету;
  • зустріч з Головою Чернівецької обласної державної адміністрації Миколою Ткачем;
  • круглий стіл “Проблеми громад Чернівецької області та діяльність неурядових організацій” за участю лідерів місцевих громадських організацій.

Під час заходів буде обговорено стан розвитку громадянського суспільства у Чернівецькій області, можливі напрямки співпраці регіональних інституцій з Міжнародним фондом “Відродження” в межах його програм та конкурсів, ініціативи регіональних громадських організацій, спрямовані на забезпечення прав та свобод людини.

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) — найбільша національна благо­дійна громадська організація в Україні, заснована відомим американським фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Місія Фонду — фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. У 1990-2004 роках Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково–освітнім, просвітницьким закладам, видавництвам ґрантів на суму понад 82 мільйони доларів США. 2005 року МФВ надасть фінансову підтримку на суму до 7 мільйонів доларів США на проекти, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, посиленню впливу  громадянського суспільства та його контролю за владою, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню пенітенціарної реформи, розвиткові громадської активності національних меншин, реформам у сферах освіти, охорони здоров’я, видавничій справі, проведенню справедливих та чесних виборів тощо.

Чернівецька громадська спілка “Буковинська партнерська агенція” з 2003 року є інформаційним партнером Міжнародного фонду “Відродження” у Чернівецькій області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: