Робоча зустріч фахівців у галузі медичного права з проф. Скоттом Баррісом (США)

23 травня 2005 р. у Фонді "Відродження" відбулася робоча зустріч з проф. Скоттом Баррісом, який перебуває в Україні з метою вивчення можливостей відносно проведення досліджень та викладання медичного права у медичних та юридичних навчальних закладах. На зустрічі були присутні Президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів Ю.Губський, заступник міністра юстиції В.Лутковська, представники Києво-Могилянської Академії, Національного Медичного Університету, Інституту Держави та Права НАНУ, а також представники приватного сектору медицини. На зустрічі обговорювалися проблеми, пов’язані з підготовкою фахівців, існуючою законодавчою базою та практикою застосування медичного права. Було вирішено продовжити двосторонні консультації, за підсумками яких надати пропозиції щодо започаткування в Україні наукових досліджень, навчальних програм, програм підвищення кваліфікації з медичного права.

23 травня 2005 р. у Фонді “Відродження” відбулася робоча зустріч з проф. Скоттом Баррісом, який перебуває в Україні з метою вивчення можливостей відносно проведення досліджень та викладання медичного права у медичних та юридичних навчальних закладах. На зустрічі були присутні Президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів Ю.Губський, заступник міністра юстиції В.Лутковська, представники Києво-Могилянської Академії, Національного Медичного Університету, Інституту Держави та Права НАНУ, а також представники приватного сектору медицини.

На зустрічі обговорювалися проблеми, пов’язані з підготовкою фахівців, існуючою законодавчою базою та практикою застосування медичного права. Було вирішено продовжити двосторонні консультації, за підсумками яких надати пропозиції щодо започаткування в Україні наукових досліджень, навчальних програм, програм підвищення кваліфікації з медичного права.

Світлана Іванченко, координатор програми “Зменшення шкоди”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: ivanchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: