Рівненські фахівці розглянуть проблеми хоспісної та паліативної допомоги

9 жовтня о 12:00 у методичному кабінеті Рівненського державного медичного коледжу (вул. Мірющенка, 53, 3-й поверх) відбудеться прес-конференція, покликана привернути увагу громадськості та керівництва області до проблем хоспісної та паліативної допомоги

9 жовтня о 12:00 у методичному кабінеті Рівненського державного медичного коледжу (вул. Мірющенка, 53, 3-й поверх) відбудеться прес-конференція, покликана привернути увагу громадськості та керівництва області до проблем хоспісної та паліативної допомоги. Захід проводить Рівненське обласне відділення ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” в межах кампанії доступу до знеболення “StopБіль” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

На прес-конференції говоритимуть про вдосконалення системи надання паліативної допомоги вдома, паліативну допомогу в Дубенському хоспісі, діяльність Української ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги, проміжні результати кампанії “StopБіль”.

Контакти:
Рівненське обласне відділення
ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”
(0362) 43 97 63
cnu19@yandex.ru

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: