Рівненські активісти запропонують напрями реформування ЖКГ

21 листопада о 14:00 у Рівному відбудеться круглий стіл “Шляхи покращення стану ЖКГ. Пропозиції громадськості”

21 листопада о 14:00 у Рівному, у Будинку вчених (вул. Симона Петлюри, 17, 2-й поверх), відбудеться круглий стіл “Шляхи покращення стану ЖКГ. Пропозиції громадськості”. Захід проводить РОГО Комітету виборців України в межах відповідного проекту за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета круглого столу – обговорити проект рішення міської ради, яке передбачає нові підходи до реформування житлово-комунального господарства.

Цим документом передбачено доповнити Програму реформування та розвитку житлово-комунального господарства Рівного на 2011-2014 роки заходами, спрямованими на заохочення мешканців до покращення стану багатоквартирних будинків і благоустрою прибудинкової території. Одним із механізмів активізації людей є проведення конкурсів із підтримки ініціатив рівнян за рахунок часткового виділення коштів із місцевого бюджету.

Для участі в заході запрошено представників влади, депутатів Рівненської міської й обласної рад, представників громадськості, ЖКП, ОСББ та ЗМІ.

Проект рішення впродовж жовтня-листопада готувала робоча група, до складу якої входили фахівці від громадських організацій, житлово-комунальних підприємств, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

До цього організація проаналізувала нормативно-правову базу в цій галузі. Зокрема, було вивчено систему збирання інформації про проблеми багатоквартирних житлових будинків, які обслуговують ЖЕКи, досліджено стан житла. Також на замовлення організації було проведено опитування громадської думки стосовно пропонованих шляхів залучення громадськості до поліпшення стану багатоквартирного житла.

РОГО Комітету виборців України
(0362) 26 39 43
cvurivne@cvu.rv.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: