Рівненських підприємців навчають, як розширити бізнес завдяки тендерам

Бізнесменів Рівненщини та Волині заохочують стати учасниками державних закупівель (тендерів). Семінар «Державні закупівлі. Початок» викликав чималий ажіотаж у підприємницьких колах краю. Через велику кількість бажаючих взяти участь у навчанні замість одного запланованого семінару буде три.

Бізнесменів Рівненщини та Волині заохочують стати учасниками державних закупівель (тендерів). Семінар «Державні закупівлі. Початок» викликав чималий ажіотаж у підприємницьких колах краю. Через велику кількість бажаючих взяти участь у навчанні замість одного запланованого семінару буде три.

Бізнесменів закликали розширювати власний бізнес шляхом «прозорої» участі у державних тендерах, прагнути до конкуренції і розпізнавати «підводні камені» закупівель. Єдиною вимогою до учасників – реальна зацікавленість у темі, бажання співпрацювати з державою та чесно вести бізнес.

Перший семінар відбувся 25 березня 2016 року в Рівному. Наступний заплановано на 1 квітня. Святослав Клічук, організатор заходу, керівник проекту «За чесний тендер на Рівненщині та Волині» каже, що громадські активісти готові сприяти чесній конкуренції: «У державних закупівлях, через складнощі з оформленням документів, побоювання перевірок, зневірою в можливість чесно виграти, як правило, дуже мало учасників. Бізнес не йде на тендери, бюджет втрачає мільйони,  – каже Святослав Клічук. Деякі замовники самі змушені шукати потенційних учасників. В рамках нашого проекту ми хочемо подолати існуючі труднощі та, за активної участі підприємців, підвищити ефективність використання публічних коштів».

Про юридичні засади держзакупівель на семінарах розповідає Мирослава Примак, юристка проекту. Зокрема знайомить представників бізнесу з нормами Закону «Про здійснення державних закупівель», розповідає де і як шукати цікаві для них закупівлі. До речі, в рамках згаданого проекту громадські активісти надають безкоштовні консультації підприємцям щодо оформлення тендерної документації, оскарження порушень тощо. Разом з журналістами сайту «4 влада» та громадська ініціатива готові надавати підприємцям інформаційну підтримку, в разі, якщо зі сторони замовника, чи інших структур є факти зловживання чи ознак корупції.

Наступний семінар запланований на 1 квітня ц.р. Для участі в ньому необхідно попередньо зареєструватися. Але навіть якщо підприємці не змогли потрапити на навчання, вони завжди зможуть отримати консультацію, звернувшись до юриста проекту Мирослави Примак за тел. 067-877-60-98.

Додамо, що серед партнерів громадської ініціативи є цілий ряд депутатів Верховної та місцевих рад, а також керівник адвокатського бюро Микола Бляшин, який теж, як експерт, готовий допомагати бізнесу у чесній конкуренції.

Діяльність проводиться в рамках проекту «За чесний тендер на Рівненщині та Волині», що реалізовується Рівненським агентством журналістських розслідувань, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Метою проекту є – сприяння та контроль над прозорістю організації та проведення тендерів на Рівненщині та Волині для ефективнішого використання коштів громади.

За детальнішою інформацією звертайтеся – Святослав Клічук 096-006-89-23

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: