Рік після виборів: виклики для громадянського суспільства

Запрошуємо представників організацій громадянського суспільства, які проводили аналіз передвиборчих програм та моніторинг діяльності обраних посадових осіб, взяти участь в одноденній конференції "Рік після виборів: виклики до громадянського суспільства", яка відбудеться 23 березня в м. Києві.

Запрошуємо представників організацій громадянського суспільства, які проводили аналіз передвиборчих програм та моніторинг діяльності обраних посадових осіб, взяти участь в одноденній конференції “Рік після виборів: виклики до громадянського суспільства”, яка відбудеться 23 березня в м. Києві.

 

Мета конференції – вироблення стратегії спільних дій для громадянського суспільства для підвищення рівня відповідальності представницької влади.  Протягом конференції планується також обговорення технологій успіху ОГС у впливі на місцеву владу, відносини ОГС та партій на місцевому рівні, вплив на державну політику у сфері демократизації виборчої системи. 

 

Конференцію організовує робоча група до складу якої входять представники проекту UCAN, Міжнародного фонду Відродження, Незалежного центру політичних досліджень,  Фонду Демократичні ініціативи, , Міжнародного центру перспективних досліджень, Української Гельсінської спілки, та інших аналітичних центрів.

 

Конференція буде проходити в Києві.  Організатори не покривають кошти на проїзд до місця проведення конференції.  Якщо ви зацікавленні в участі в конференції просимо контактувати з Юлією Єсмухановою за телефоном (044) 494-4597 або електронною поштою: yulia@ucan-isc.org.ua  Кінцевий термін реєстрації на конференцію 5 березня, 2007 року. 

Катерина Радченко, відділ PR
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: radchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: