RIGHT NOW! — правозахисна програма на фестивалі Docudays UA, що стартував 23 березня у Києві

23 березня у Києві відкрився XV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини #DocudaysUA. «Рівні рівності» – таку іронічну назву дали фестивалю його організатори, запропонувавши виміряти «рівність» у нашому суспільстві. А за фестивальний образ обрали лабіринт як символ безумства, у яке ми занурюємось, бо не дотримуємося цінності рівності. Людська гідність, свобода, справедливість та рівність є тими базовими цінностями, на яких тримається концепція прав людини. Але чи досяжна рівність у наш час і в наших умовах, чи готове до неї наше суспільство? «Вихід з лабіринту» учасники фестивалю шукатимуть, завдяки насиченим програмам заходу, що дозволяють поглянути на найпоширеніші проблеми нерівності з різних ракурсів.

23 березня у Києві відкрився XV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

«Рівні рівності» – таку іронічну назву дали фестивалю його організатори, запропонувавши виміряти «рівність» у нашому суспільстві. А за фестивальний образ обрали лабіринт як символ безумства, у яке ми занурюємось, бо не дотримуємося цінності рівності. Людська гідність, свобода, справедливість та рівність є тими базовими цінностями, на яких тримається концепція прав людини. Але чи досяжна рівність у наш час і в наших умовах, чи готове до неї наше суспільство? «Вихід з лабіринту» учасники фестивалю шукатимуть, завдяки насиченим програмам заходу, що дозволяють поглянути на найпоширеніші проблеми нерівності з різних ракурсів.

Спеціальна правозахисна програма RIGHT NOW! сформована партнерами Міжнародного фонду «Відродження». Міжнародний фонд «Відродження» є одним із ініціаторів створення фестивалю Docudays UA як майданчика для руйнування стереопитів та формування доброзичливого середовища та поваги до людей, які мають свої різноманітні відмінності. Протягом 15 років Фонд підтримує проведення фестивалю, який став не лише культурницьким явищем, але й значущим соціальним проектом.

Розклад заходів правозахисної програми RIGHT NOW!: https://goo.gl/EmjvKw

Вхід на події правозахисної програми — вільний. Окремі заходи потребують реєстрації. Читайте умови — на сторінці кожної з подій.

Основне місце проведення заходів правозахисної програми – креативний простір IZONE (Київ, вул. Набережно-Лугова, 8). Інші події фестивалю відбуватимуться також у кінотеатрах «Жовтень» (вул. Костантинівська, 26) і «Україна» (вул. Архітектора Городецького, 5).

У рамках Docudays UA також діють програми:

Фестиваль Docudays UA триватиме до 30 березня.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: