Річник Євростата – усе про ЄС в цифрах тепер і українською мовою

Працівники якої країни ЄС отримують найбільшу заробітну плату? Який рівень безробіття в Чехії? Чи подобається жителям Великобританії бути членами ЄС? Наскільки Польща залежна від імпорту енергоносіїв? На ці та багато інших питань дає відповідь "Європа в цифрах — річник Євростата", що видається статистичною організацією Європейської Комісії  — Євростат. Тепер і українці мають змогу ознайомитися з цікавою та корисною інформацією про ЄС, оскільки видавництвом "К.І.С" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" було перекладено та видано україномовну версію "Європа в цифрах — річник Євростата 2006 –07" в електронному вигляді.

 

Працівники якої країни ЄС отримують найбільшу заробітну плату? Який рівень безробіття в Чехії? Чи подобається жителям Великобританії бути членами ЄС? Наскільки Польща залежна від імпорту енергоносіїв?

 

На ці та багато інших питань дає відповідь “Європа в цифрах — річник Євростата”, що видається статистичною організацією Європейської Комісії  — Євростат.

 

Тепер і українці мають змогу ознайомитися з цікавою та корисною інформацією про ЄС, оскільки видавництвом “К.І.С” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” було перекладено та видано україномовну версію “Європа в цифрах — річник Євростата 2006 –07” в електронному вигляді.

 

     Річник Євростата є  одним з найбільш очікуваних щорічних видань в Європейському Союзі та інших країнах, оскільки за допомогою серії графіків та діаграм презентує важливі факти та цифри про ЄС та його країни-члени, інколи порівнюючи їх з іншими провідними економіками світу. В окремому розділі також можна знайти інформацію про країни-кандидати, які подали заявки на вступ до ЄС.

 

На 362 сторінках “Європа в цифрах — річник Євростата  2006 – 07” міститься сортована інформація у вигляді таблиць та схем разом з коментарями до конкретних індикаторів розвитку країн за різними напрямками:  економіка, освіта, здоров’я, умови життя, ринок праці, виробництво та надання послуг, міжнародна торгівля, транспорт, енергетика та ін.

 

Річник Євростата 2006-07 українською мовою можна знайти на порталі Європейський простір за лінком http://eu.prostir.ua/library/53896.html .

 

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: