Резюме за результатами регіональних зустрічей з НУО Міжнародного фонду “Відродження”

У квітні 2009 року команда Міжнародного фонду “Відродження” (МФВ) відвідала регіони та міста України, щоб зустрітися з представниками громадських організацій. Нашою метою було дізнатися про нагальні потреби кожного міста і регіону, отримати цінні коментарі від громадських організацій про очікування від майбутньої співпраці з Фондом, представити пріоритети програм та конкурси МФВ, а також поділитися інформацією про успіхи і досягнення громадянського суспільства, що стали можливими за підтримки Фонду. 

У період з 16 березня по 24 квітня 2009 року представники МФВ здійснили презентації-консультації у 14 містах України (Вінниця, Тернопіль, Львів, Ужгород, Суми, Харків, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Херсон, Миколаїв, Одеса, Ізмаїл) та зустрілися з понад 550 представниками громадських організацій. Ми почули багато цікавих ідей і корисних зауважень, які безперечно будуть враховані при стратегічному плануванні діяльності МФВ на наступний рік та у нашій співпраці з НУО. 

За результатами презентацій та зустрічей в регіонах, ми підготували резюме, що містить відгуки представників громадських організацій, які лунали під час заходів та були зазначені в опитуванні, що провів МФВ. В усіх цитатах збережено мову авторів. 

Ознайомитися з резюме можна на сторінці МФВ “Стратегічне планування-2010” за лінком: http://sp.irf.kiev.ua/sp/regional_trips_analysis.jsp.

Нагадуємо, що на сторінці МФВ “Стратегічне планування-2010” (http://sp.irf.kiev.ua/sp/index.jsp) Ви можете також долучитися до обговорення програмних пріоритетів Міжнародного фонду “Відродження” на 2010 рік, яке триває до 25 липня 2009 року.

 

Марія Лихман, відділ PR
тел: +380 (44) 486 24 74 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: lykhman@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: