Результати конкурсу «Відновлення життєдіяльності та захист прав людини на пост-конфліктних територіях Луганської та Донецької областей» (спільний конкурс Програми розвитку ООН і Міжнародного фонду «Відродження»).

Експертна рада програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» на черговому засіданні розглянула проектні пропозиції, що надійшли на конкурс, та прийняла рішення про підтримку 5 проектів.

Експертна рада програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» на черговому засіданні розглянула проектні пропозиції, що надійшли на конкурс, та прийняла рішення про підтримку 5 проектів:

1. Проектна пропозиція № 48952  “Донбас після конфлікту”, подана  Донецькою міською організацією «Донецький Меморіал»

2. Проектна пропозиція № 48947 «Створення онлайн – бази порушень прав людини на Донбасі у 2013-2014», подана Луганською обласною організацією “Східноукраїнський центр громадських ініціатив (Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії)”

3. Проектна пропозиція № 48934 “Надання комплексу послуг, направлених на адаптацію осіб ,що знаходяться на пост конфліктній території Кремінського району Луганської області”, подана Районною громадською організацією «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада»

4. Проектна пропозиція № 48925 “Правова підтримка населення – запорука миру та стабільного розвитку Лисичанська”, подана Міжнародною громадською організацією “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я”

5. Проектна пропозиція № 48911“ Просвітницька кампанія “Захист прав мешканців Донбасу”, подаа Громадською організацією “Агенція демократичного розвитку Донбасу”.

Мета конкурсу – сприяти процесам відновлення життєдіяльності та захисту прав людини в територіальних громадах Донецької та Луганської областей, зокрема на звільнених від незаконних збройних формувань територіях, через створення підґрунтя для налагодження суспільного діалогу та стабілізації ситуації в регіоні в коротко- та середньостроковій перспективі.

Дякуємо всім, хто подав заявки на участь у конкурсі та вітаємо переможці!  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: