Результати опитування «Час проходження громадянами України державного кордону при виїзді з України та в’їзді в Україну»

Пропонуємо вашій увазі результати чергового онлайн опитування на тему «Час проходження громадянами України державного кордону при виїзді з України та в’їзді в Україну», яке проводиться в рамках проекту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю».

Опитування спрямоване на отримання зворотного зв’язку від громадян України, що перетинали державний кордон України на в’їзд та виїзд, в умовах воєнного стану в Україні для отримання інформації щодо тривалості перетину ними кордону України із суміжними країнами. Результати опитування сприятимуть розумінню ситуації та виявленню «слабких» місць при організації в Україні перетину державного кордону та допоможуть відповідним органам у діалозі з країнами партнерами для налагодження ефективної процедури перетину кордону та покращення існуючих технологічних схем. Респондентам було запропоновано дві анкети окремо на виїзд та в’їзд, що дозволить порівняти час, витрачений респондентами при перетині кордону України на в’їзд та виїзд.

Основне з дослідження:

• Середня тривалість перетину кордону громадянами України при виїзді з України склала 6 год 12 хв.

• Середня тривалість перетину кордону громадянами України при в’їзді в Україну склала 3 год 24 хв.

Більше результатів у презентації.

Завантажити

Опитування проводилося у рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю». Проєкт реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) за фінансової підтримки Європейського Союзу та співфінансування мережі Atlas Network (США) та МФ «Відродження.  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: